НОВИНИ

зарахування до 1 класу.jpg

Для попередньої реєстрації своєї дитини до ЕЗОШ №2 з метою визначення потреби в кількості місць прохання заповнити наступну анкету за посиланням.

Вперше в історії нашої школи -

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 

в онлайн-режимі.

Будемо раді знайомству з майбутніми першокласниками та їх родинами,  а також шлемо вітання нашим учням та  батькам!

Захопливу і дуже пізнавальну екскурсію відвідали здобувачі освіти 2-В класу в приватній школі Robocode. Діти навчились працювати

з цифровими датчиками, поринули у світ створення комп’ютерної гри та з допомогою викладачів створили  її на ноутбуці. Це дало дітям змогу глибше перевірити себе в здібностях до програмування та дізнатись більше про професію програміста.

IMG_4051
unnamed (3)
unnamed (2)
unnamed (5)
unnamed (4)

З 5 по 9 квітня в нашій школі проходить тематичний тиждень, присвячений Всесвітньому дню здоров’я та

Всесвітньому дню спорту

За ініціативою «Посли європейської молоді» в Україні та за підтримки Представництва ЄС в Україні у партнерстві із Євроклубом «Euroclub Mlt lyceum»  02 квітня 2021 року відбувся онлайн захід «Євроінтеграція України для молоді простими словами» учасниками якого стали здобувачі освіти

11-А  класу. Під час онлайн-уроку учні дізналися: що таке Європейський Союз, навіщо його було створено та які цінності він сповідує? І які існують освітні можливості в ЄC  для школярів та школярок старших класів?

23 березня 2021 року в закладі пройшло засідання педагогічної ради на тему «Створення безпечного середовища: профілактика булінгу».

Мета заходу: розкрити проблему боулінгу; навчити освітян розпізнавати ситуації булінгу (цькування) та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.

Форма проведення: методичний нетворкінг (соціальна та професійна діяльність, спрямована на те, щоб максимально швидко й ефективно вирішувати складні професійні завдання).

       В ході заходу педагогам було запропоновано: практично опрацювати історії «Булінг в дитячому середовищі», виконати вправу «Дерево рішень»,  здійснити планування роботи з протидії булінгу  в освітньому середовищі класу, розробити проект безпечного освітнього середовища закладу, вирішити тематичні кросворди.

19 березня, в останній день 3 чверті,  в школі традиційно відбувся  ДЕНЬ  ДУБЛЕРА. В якості вчителі цього року  спробували  себе  57  учні  старших  класів.  Роботою педагогів-дублерів керувала дублерська адміністрація. Роль директора школи успішно виконала Президент учнівського самоврядування – Закржевська Анна. Нагадаємо, що такий тематичний день проводиться у школі з 2011 року та користується популярністю серед учнів.

den-dublera-500x250.jpg

Напередодні весняних канікул, за ініціативи Президента УС  Закржевської  Анни та заступника директора з ВР

Іголкіна Г.В., в школі були проведені змагання з стрільби.

Їх учасниками стали учні 10-11 класів та педагоги школи.

За результатами виступів звання "Кращий стрілок" отримали –  Закржевський В.В., вчитель праці,  та  десятикласниця Оліярник Аліна!

Кінець навчально чверті ознаменувався проведенням фестивалю «Школа має талант», учасниками якого стали учні

1-4 класів. Поважне журі оцінило виступи учасників та визначило кращих з кращих в 5 номінаціях. Серед них оригінальні виступи учнів 1-Г та 3-В,  хорові колективи 1-Б та 3-Б класів, танцювальні ансамблі 2-А та 4-А класів. Серед переможців також – Трошина Вероніка і Терент’єва Ліза з 1-А, Крисюк Іван, 2-А, Клюєва Аліна, 3-А, Сидельніков Олексій4-Б, Дьомін Богдан, 4-Г.  Спеціальний приз  від учнівського самоврядування «Надія сцени»  отримали виступи учнів  3-В та 4-Б класів.

1582968384_98677513_2.jpg

Спілка  молоді  ВП ЗАЕС спільно с Українським ядерним товариством та профспілковим комітетом  підприємства 

з 16 по 18 березня 2021 року проводять конкурс

«Будь інженером» серед  здобувачів освіти 10-х - класів.

Це гарна можливість заявити про себе, визначитись з майбутньою професією та отримати призи за перемогу.  Здобувачі освіти нашого закладу  Щеглов Давид,

Самарський Іван, Галата Володимир, Бахаєва Богдана вже прийняли участь та спробували свої  знання в  математиці, фізиці, хімії. Бажаємо успіхів  і дуже пишаємося ними!

У рамках науково-дослідної роботи за темою «Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України» та з метою оцінки наявної ситуації й масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності персональних даних на сайтах закладів освіти та їхніх сторінках

у соціальних мережах, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

в партнерстві з ГО «Центр кращого Інтернету» за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету «Counterpart International» проводить онлайн опитування серед педагогічних працівників, представників адміністрації закладів загальної середньої освіти

та батьків учнів чи осіб, які їх замінюють. Посилання щодо опитування респондентів, а саме:учителів, представників адміністрації 33CO: http://bit.ly/3eK7llb батьків учнів чи осіб, які їх замінюють: http://bit.ly/30R71ZM Опитування проводитиметься у березні-травні 2021 року на умовах повної анонімності. Також інформуємо, що участь в опитуванні є добровільною.

Лист ІМЗО: http://bit.ly/3lkqlZ3

a0e88bebb86025fe12e01f071e347449.jpg

11 березня 2021 року вихованці гуртків нашого закладу прийняли участь в міському етапі  Всеукраїнської виставки – конкурсу з  декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

DSC_0009
DSC_0005
DSC_0007
DSC_0008
DSC_0006
DSC_0003
DSC_0001
DSC_0004
DSC_0002

З 17 лютого по 15 березня 2021 року в нашій школі проходить "Місячник з профорієнтація"

unnamed.jpg

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії», де здобувачі освіти нашого закладу показали високі результати. Вітаємо з перемогою: Воробйову Анастасію, 8-А клас та її наставника Пелипенко С.І., вчителя української мови та літератури – І місце; Баранова Марка, 4-В клас та його наставника Леонтьєву С.О., вчителя початкових класів – ІІ місце; Новікова Всеволода, 5-Б клас та його наставника Дзюбенко О.А., вчителя зарубіжної літератури – ІІ місце; Закржевську Анну, Паукову Єлизавету, Ситніка Павла, 9-Б клас та їхнього наставника Васильковську О.О., вчителя української мови та літератури – ІІ місце. Молодці!

Так тримати! Воробйовій А. бажаємо перемоги у фінальному етапі конкурсу у м. Києві.

Слайд1.jpg
9859.gif

Шановні жінки!

Щиро вітаю Вас з чудовим весняним святом - Міжнародним жіночим днем!
Жінка, як і весна, несе світу життя та любов, ніжність та турботу, натхнення та неповторність. Від усієї душі зичу Вам величезного жіночого щастя, благополуччя та добра! Нехай поруч з вами завжди будуть любов та розуміння рідних, дружня підтримка товаришів та колег. Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, блиском 
в очах, передчуттям радості, впевненістю та душевним спокоєм!

З повагою,

Директор закладу

Воробйов Л.М.

19.gif

З 10 січня до 10 лютого 2021 р. проведено обласний етап ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить

під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Торуй свій шлях, - той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки вік» (В.Стус)

у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

       Вітаємо з перемогою в обласному етапі Конкурсу, в номінації «Література» - Воробйову Анастасію, ученицю 8-А класу

та Пелипенко С.І., вчителя української мови та літератури

з зайнятим ІІ місцем.

           Молодці! Так тримати! Подальших успіхів!

unnamed.jpg
Без імені.jpg
3_(6x3m).png
2_(6x3m).png
1_(6x3m).png
4_(6x3m).png

Напередодні особливої дати в історії нашої країни –

Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, що відзначається

20 лютого,  учні 5-11 класів провели акцію

«100 НЕБЕСНИХ  АНГЕЛІВ»,

та вшанували  пам'ять загиблих героїв.

безпечний інтернет.png

ВІТАЄМО

педагога нашої школи

ШАЛАПАН  НАТАЛЮ  АНАТОЛІЇВНУ,

яка посіла II місце в міському конкурсі

«Соціальний педагог року»!

 Успіхів, натхнення, нових досягнень!

2 лютого - в нашій  школі відбулися  вибори 

Президента учнівського  самоврядування.

Більшістю голосів на посаду шкільного лідера була обрана – Закржевська Анна, учениця 9-Б класу.

ВІТАЄМО і бажаємо успіхів в роботі!

1/6

В перші дні лютого учні початкової школи стали учасниками Всеукраїнського проекту «ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021»  Проект, який   покликаний зацікавити наукою здобувачів освіти 

і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу. Відповідь на питання «Чому? – Тому що цікаво!» вже отримали учні 1-Г, 3-А, 4-Б класів

До 103 річниці бою під Крутами   

та вшанування пам’яті юних  героїв,  лідери  учнівського  самоврядування  5-11 класів стали учасниками флешмобу «Пам’ятаємо  про  Крути»

02620039_n3.jpg

      Вітаємо переможців та їхніх наставників міського етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості:

в номінації  «Історія України і державотворення» - Троянова І. (9-А клас) за зайняте І місце, вчитель історії Рябініна Л.П.;

в номінації «Література» - Воробйову А. (8-А клас) за зайняте

ІІ місце, вчитель української мови та літератури Пелипенко С.І.

Роботи учнів будуть представлені в обласному етапі конкурсу.

Бажаємо перемоги!

unnamed.jpg

За ініціативи Уряду та за підтримки Представництва Європейского Союзу в Україні стартувала інформаційна кампанія EUКраїна

Адреса:
вул.Енергетиків, 6, м.Енергодар, Запорізька обл., Україна

oosh2energodar@gmail.com
Тел.: (06139) 6 34 98

 

ЕЗОШ №2
  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Twitter
  • Черная иконка youtube
3